Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
LARS ERIK FALK. Komposition. Seriegrafi. Signerad och numrerad 28/50.
135355. LARS ERIK FALK. Komposition. Seriegrafi. Signerad och numrerad 28/50.
36 x 71 cm.
Spricka i glas.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 71 cm.
Spricka i glas.
Gomér & Andersson Linköping
685