Kalmar Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOLAR 1 par, grönt skinn, sannolikt Karl- Erik Ekelius, 1900-tal.
1353493. KARMSTOLAR 1 par, grönt skinn, sannolikt Karl- Erik Ekelius, 1900-tal.
höjd 84 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 84 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
825