SOFFBORD, JOC Vetlanda. 1960-tal.

135346. SOFFBORD, JOC Vetlanda. 1960-tal.

Med glasskiva, längd 149, bredd 60, höjd 54,5 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 781