KERAMIKFÖREMÅL, 5 delar, bl.a. Lisa Larson, Gustavsberg.

135339. KERAMIKFÖREMÅL, 5 delar, bl.a. Lisa Larson, Gustavsberg.

Höjd 6 - 15,5 cm.
Vas, Mari Simmulson, Upsala Ekeby, 1019M.
Kastrull med lock, "Kalas", Rörstrand.
Figurin, Lisa Larson.
Skål, Berså, Gustavsberg.
Form, Pyro, Gustavsberg.

Bruksslitage.
Nagg på skål, Berså.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6 - 15,5 cm.
Figurin, Lisa Larson.
Skål, Berså, Gustavsberg.
Form, Pyro, Gustavsberg.

Bruksslitage.
Nagg på skål, Berså.

Antal besök: 991