SKINKFAT OCH BRINGARE. 2 delar, porslin, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

135284. SKINKFAT OCH BRINGARE. 2 delar, porslin, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Höjd 23 cm, diameter 26 cm och 31 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 1 543