SKULPTUR/LAMPFOT, brons, 1900-tal.

135268. SKULPTUR/LAMPFOT, brons, 1900-tal.

Höjd 26 cm.

Slitage, skador. Troligen saknas en underdel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.

Antal besök: 1 205