PARTI GLAS, 3 karaffer samt plunta bla. Johansfors. 1900-tal.

135249. PARTI GLAS, 3 karaffer samt plunta bla. Johansfors. 1900-tal.

Höjd 12-22 cm.

Lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12-22 cm.

Lätt slitage.

Antal besök: 626