LJUSSTAKAR 1 par silver.

LJUSSTAKAR 1 par silver.
135231. LJUSSTAKAR 1 par silver.

Stämplade 1988/89
Höjd 18 cm. Vikt 489 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade 1988/89
Höjd 18 cm. Vikt 489 g.

Bruksslitage.

Antal besök: 624