BORDSLAMPA samt FIGURIN, Bing & Gröndahl.

135220. BORDSLAMPA samt FIGURIN, Bing & Gröndahl.

Höjd (bordslampa), 21.5 cm.
Höjd (figurin), ca 11 cm.

Smärre nagg på undersida av figurin. Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd (bordslampa), 21.5 cm.
Höjd (figurin), ca 11 cm.

Antal besök: 457