FÅTÖLJ Ur "Triva-serien", Bengt Ruda, Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

135173. FÅTÖLJ Ur "Triva-serien", Bengt Ruda, Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Så kallad överstoppad fåtölj. brun/beige klädsel. Lackerad bok.

Skadad textil, Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skadad textil, Bruksslitage.

Antal besök: 1 371