KARAFF + KANNA I KRISTALL.

KARAFF + KANNA I KRISTALL.
135171. KARAFF + KANNA I KRISTALL.

Karaff höjd 28 cm.
Kanna höjd 26 cm.

Bruksslitage. Repor i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff höjd 28 cm.
Kanna höjd 26 cm.

Bruksslitage. Repor i botten.

Antal besök: 783