LOCKBURK samt SOCKERSTRÖARE, keramik, JIE Gantofta Design Anita Nylund.

135164. LOCKBURK samt SOCKERSTRÖARE, keramik, JIE Gantofta Design Anita Nylund.

tot höjd inkl lock ca 10-14 cm.

Slitage, krackelyrer. Spricka i sockerströare. Tillverkningsdefekt/bottennagg på sockerströare. Tillverkningsspricka under glasyr på lockburk, samt bottennagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 286