MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, 1900-talets andra hälft.

135162. MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, 1900-talets andra hälft.

Stolar med spjälad rygg, kopplade ben. Tygklädd stoppad sits. Klädsel delvis fäst med pärlspik. Bord med två dolda iläggsskivor.
Längd 139, bredd 84, höjd 74 cm.
Längd inkl iläggsskivor 230 cm.

Repor. Avslag. Delvis solblekt. Klädsel med lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 682