SOFFA, 2-sits, 1900-talets första hälft.

1351614. SOFFA, 2-sits, 1900-talets första hälft.

Bredd 133 cm, djup 90 cm, höjd 92 cm.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fläckar.

Antal besök: 366