Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
SKIVSTÄLL, rödlaserat trä samt textillindad metall, 1900-talets mitt.
1351587. SKIVSTÄLL, rödlaserat trä samt textillindad metall, 1900-talets mitt.
Längd 36 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 36 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
449