KOFFERT, s.k. amerikakoffert.

KOFFERT, s.k. amerikakoffert.
1351586. KOFFERT, s.k. amerikakoffert.

Längd 82, bredd 50, höjd 55 cm.

Slitage, innerlåda saknas skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 18 288