SPEGEL, ES Møbler Silkeborg, 1960-tal.

1351577. SPEGEL, ES Møbler Silkeborg, 1960-tal.

Höjd 118 cm, bredd 45 cm
modellnr 43, stplsign o dat 63-03.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 118 cm, bredd 45 cm

Slitage.

Antal besök: 379