BAJONETT m/1914 och PARADSKÄRP.

135151. BAJONETT m/1914 och PARADSKÄRP.

Klingans längd 33 cm.

Slitage, bälte med smärre skador samt solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klingans längd 33 cm.

Antal besök: 1 169