TELEFONHYLLA, string teak, 1900-tal.

1351381. TELEFONHYLLA, string teak, 1900-tal.

Bredd 40 cm, djup 28 cm, höjd 25 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 639