SERVERINGSBRICKA, funkis, 1930-tal.

1351249. SERVERINGSBRICKA, funkis, 1930-tal.

Med nedfällbara ben, 79x45 cm, höjd 60 cm.

Slitage, färgbortfall och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 497