SOFFBORD, teak, 1960/70-tal.

SOFFBORD, teak, 1960/70-tal.
1351242. SOFFBORD, teak, 1960/70-tal.

120x54 cm, höjd 57 cm
rottingklädd tidskriftshylla, benavslutningar i mässing.

Fläckar, repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

120x54 cm, höjd 57 cm

Fläckar, repor och slitage.

Antal besök: 3 949