TRÄDGÅRDSSKULPTUR med fontän, stenmassa, signerad Gino Manca. medföljer trädgårdsbassäng.

1351237. TRÄDGÅRDSSKULPTUR med fontän, stenmassa, signerad Gino Manca. medföljer trädgårdsbassäng.

Höjd 69 cm. inklusive sockel 91 cm
Bassäng 132x222 cm. Höjd 20 cm. Transformator med följer.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 213