SKÅP PÅ BEN, ek, 1700-tal.

1351229. SKÅP PÅ BEN, ek, 1700-tal.

Bredd 83 cm, djup 36 cm, höjd 129 cm.

Senare benställning från sekelskiftet 1900
Skavmärken, slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 485