SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
135119. SLAGBORD, 1800-tal.

Furu. Längd 42 + 60x2, bredd 92, höjd 72.

Slagen skiva. I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
135119. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 804