MOTORCYKEL, Yamaha, 1970-tal.

MOTORCYKEL, Yamaha, 1970-tal.
1350968. MOTORCYKEL, Yamaha, 1970-tal.

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Kraftigt renoveringsbehov.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt renoveringsbehov.

Antal besök: 4 498