135091. RING, 18 kt vitguld med 17 gammalslipade briljanter (slitage), och 8 små diamanter 8/8 ca 1.30 ct.
Storlek 15 ½, vikt 7.1 gram. Stämplad AEN (Ateljé Ajour), Stockholm.
Ring in 18 K white gold with 17 old-cut diamonds (worn), and 8 small single cut diamonds approx. 1.30 cts.
Smärre bruksslitage.