PUIG BARELLA. Gouache.

PUIG BARELLA. Gouache.
1350902. PUIG BARELLA. Gouache.

Urna med blomma. Signerad 55x37 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 602