LJUSSTAKE, tenn, barockstil, 1900-tal.

135081. LJUSSTAKE, tenn, barockstil, 1900-tal.

Ornerad trepassfot med kulfötter. Undersidigt märkt J.L.H Svenskt Tenn.
Höjd 28 cm inkl spetsformad ljushållare.

Repor. Missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor. Missfärgningar.

Antal besök: 1 147