ARMBAND, 23 kt guld med en snäckcamé och filigranarbete.

135011. ARMBAND, 23 kt guld med en snäckcamé och filigranarbete.

Personlig gravyr. Tennlödningar och små skador. Längd 17.5 cm, vikt 40.4 gram. Stämplad IPH, 1827.

Bracelet in 23 K gold with a shell cameo. Personal inscription. Tin solders and small damages. Hallmarked IPH, 1827.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 1 197