SPEGEL/LJUSLAMPETTER i tenn (3). 1930/40-tal.

135004. SPEGEL/LJUSLAMPETTER i tenn (3). 1930/40-tal.

Spegel 47x23 cm
Ljuslampetters höjd 30 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel 47x23 cm
Ljuslampetters höjd 30 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 932