PARTI GLAS, 23 delar, delvis Monica Bratt, Reijmyre.

13496. PARTI GLAS, 23 delar, delvis Monica Bratt, Reijmyre.

Besteånde av bla kanna, bonbonjär, skål, glas m.m.

Bruksslitage och enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 579