9 rödvinsglas, höjd ca 12 cm.
6 vitvinsglas, höjd ca 10,5 cm.
8 grogglas, höjd ca 13 cm.
2 selter, höjd ca 7 cm.
6 starkvin, höjd 8,5 cm.
8 likörglas, höjd 8 cm.
8 snapsglas, höjd ca 9 cm.
Slitage, avlagringar, nagg. Observera att ca hälften av rödvin- samt vitvinsglasen har nagg/avslag.
9 rödvinsglas, höjd ca 12 cm.
8 grogglas, höjd ca 13 cm.
2 selter, höjd ca 7 cm.
6 starkvin, höjd 8,5 cm.
8 likörglas, höjd 8 cm.
8 snapsglas, höjd ca 9 cm.