SIDOBORD, Carl Malmsten, 1900-tal.

1348943. SIDOBORD, Carl Malmsten, 1900-tal.

Omärkt, 43x55 cm, höjd 48 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt, 43x55 cm, höjd 48 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 557