FICKUR, Chronometre Titus.

FICKUR, Chronometre Titus.
1348876. FICKUR, Chronometre Titus.

Diameter ca 5 cm

Proveniens: "Ett samlarhem från Vetlanda".

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 5 cm

Repor.

Antal besök: 1 898