ANTAL ANTON PÉCZELY. Olja på duk.

1348841. ANTAL ANTON PÉCZELY. Olja på duk.

Interiör med sittande flickor, 40x50 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 571