BRICKBORD, med plåtbricka.

BRICKBORD, med plåtbricka.
134852. BRICKBORD, med plåtbricka.

Underrede 1900-tal. Längd 71,5, bredd 43,5, höjd 58 cm.

Slitage, repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, bucklor.

Antal besök: 901