SOFFBORD, Arne Vodder för Cado, Danmark, 1900-talets andra hälft.

1348517. SOFFBORD, Arne Vodder för Cado, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsad bok. Bordsskivan fanerad med mahogny. Märkt. Bordets längd 140, djup 80, höjd 50 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 803