SKEDFAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal.

134823. SKEDFAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal.

Dekor i underglasyrblått av flodlandskap. Längd 12 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 836