GOLVUR, ek, 1950-tal.

GOLVUR, ek, 1950-tal.
1348047. GOLVUR, ek, 1950-tal.

Urverk märkt Westerstrands, höjd 229 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 752