KING-WILLIAMS HAY RICK TESTER.

1348029. KING-WILLIAMS HAY RICK TESTER.

Instrument med termometer för att kontrollera värmen i höstackar för att undvika eldsvådor, 1900-talets första hälft, längd 130 cm.

Något bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något bruksslitage.

Antal besök: 600