KARMSTOL, empirestil, med dekormålningar efter antiken,1900-tal.

13480. KARMSTOL, empirestil, med dekormålningar efter antiken,1900-tal.

Sits i rotting, dyna i tyg medföljer.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 837