BERTIL ROOS. Komposition, olja på duk, signerad.

1347901. BERTIL ROOS. Komposition, olja på duk, signerad.

40 x 120 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 120 cm.

Antal besök: 443