RAM, med spegelglas, barockstil, 18/1900-tal.

13479. RAM, med spegelglas, barockstil, 18/1900-tal.

Yttermått 43 x 37 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 43 x 37 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 569