STENCILERINGSAPPARAT, "Rotary cyclostyle no 6", Gestetner, 1910-tal.

1347894. STENCILERINGSAPPARAT, "Rotary cyclostyle no 6", Gestetner, 1910-tal.

Höjd 40 cm.

Slitage, tryckvals med smält rulle.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Antal besök: 3 541