HÖRNSKÅP, 1700-tal.

HÖRNSKÅP, 1700-tal.
1347612. HÖRNSKÅP, 1700-tal.

Höjd ca 100 cm
Bredd ca 72 cm
Djup ca 50 cm
Originalmålning G.A.S. Märkt 1772.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1347612. HÖRNSKÅP, 1700-tal.

Höjd ca 100 cm
Bredd ca 72 cm
Djup ca 50 cm

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 3 069