SMYCKEN, 8 delar, mestadels silver med granater. 1900/2000-tal.

13473. SMYCKEN, 8 delar, mestadels silver med granater. 1900/2000-tal.

4 ringar varan en ej silver.
1 par örhängen.
Hänge i form av kors.
Brosch.
Halsband, ej silver.

Slitage. Brosch med skev låsfunktion.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 ringar varan en ej silver.
1 par örhängen.
Hänge i form av kors.
Brosch.
Halsband, ej silver.

Antal besök: 807