UTSTÄLLNINGSVÄGGAR, Vario display.

1347269. UTSTÄLLNINGSVÄGGAR, Vario display.

Utfälld, höjd 203 cm, Bredd 210 cm.
Ihopfälld 100x70x16 cm.
Väska med bärhandtag.
Säljer för Bror-Eric Bergqvists dödsbo. Bror-Eric var verksam som konstnär och bygdemålare i Bjuråker, Hälsingland, 1944-2013.

Bruksslitage, fläckar, märken, repor.
Väskans dragkedja trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ihopfälld 100x70x16 cm.
Väska med bärhandtag.

Väskans dragkedja trasig.

Antal besök: 658