PALLAR 3 st, trä, 1900-tal.

PALLAR 3 st, trä, 1900-tal.
1347069. PALLAR 3 st, trä, 1900-tal.

höjd 29, 42 och 45 cm
bredd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 29, 42 och 45 cm
bredd ca 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 237