GOLVASKFAT i form av värja på stativ, 1900/2000-tal.

134690. GOLVASKFAT i form av värja på stativ, 1900/2000-tal.

Löstagbar från stativ.
Tot höjd ca 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbar från stativ.
Tot höjd ca 80 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 565