FÅTÖLJ, brunt skinn, 1900-tal.

13468. FÅTÖLJ, brunt skinn, 1900-tal.

Djuphäftad rygg.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djuphäftad rygg.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 119